OTOK KRK, KRK OKOLICA - Građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji

Milohnići, Krk

130.000€

245 €/m2

Oglas nije aktivan 2
Zemljiste, Krk, Milohnići, prodaja, 130000 €, 530 m2
Zemljiste, Krk, Milohnići, prodaja, 130000 €, 530 m2

Slične nekretnine