SveHrNekretnine logo SveHrNekretnine logo
  • Prijava
Oglas više nije aktivan, potražite neki sličan medju ponudjenim oglasima pri dnu stranice
Ukoliko tražite najam nekretnine dodajte u pretrazi riječ najam, npr. 'najam garsonijera zagreb'
Napredna pretraga
Za detaljnu pretragu kliknite na plus
  1. SveHrNekretnine
  2. Prodaja
  3. Kuća
  4. Ogulin
  5. OGULIN, JASENAK - Planinsko imanje s dvije kuće, bazenom i turističkim potenc

OGULIN, JASENAK - Planinsko imanje s dvije kuće, bazenom i turističkim potenc

Jasenak, Ogulin

690.000€

2 156 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Kuca, Ogulin, Jasenak, prodaja, 690000 €, 320 m2
Kuca, Ogulin, Jasenak, prodaja, 690000 €, 320 m2
Kuca, Ogulin, Jasenak, prodaja, 690000 €, 320 m2
Kuca, Ogulin, Jasenak, prodaja, 690000 €, 320 m2
Kuca, Ogulin, Jasenak, prodaja, 690000 €, 320 m2
Kuca, Ogulin, Jasenak, prodaja, 690000 €, 320 m2

Slične nekretnine

Kuca, Ogulin, Jasenak, prodaja, 900000 €, 600 m2
Bjelolasica, novogradnja nadomak žičare
  • 900.000€ 600 m2
Kuca, Ogulin, Jasenak, prodaja, 470000 €, 200 m2
Ogulin - prekrasna kuća sa bazenom i sunčalištem
  • 470.000€ 200 m2
Kuca, Ogulin, Jasenak, prodaja, 420000 €, 238 m2
Bjelolasica - mali hotel sa 6000 m2 terena
  • 420.000€ 238 m2
Kuca, Ogulin, Jasenak, prodaja, 384000 €, 200 m2
Bjelolasica, kuća sa apartmanima
  • 384.000€ 200 m2
Kuca, Ogulin, Jasenak, prodaja, 383000 €, 200 m2
BJELOLASICA, Jasenak, - prodaja kuće za odmor!
  • 383.000€ 200 m2
Kuca, Ogulin, Jasenak, prodaja, 220000 €, 127 m2
Gorski kotar, Jasenak - okolica, samostojeća kuća + pomoćni objekt, velika o
  • 220.000€ 127 m2

Povezane pretrage

  • prodaja kuca na moru hitno (3409)
  • kuca od 5000 do 35000 eura (10)
  • kuca prodaja sa fotografijama od 50000 do 100000e sto jeftiniji (199)
  • kuca u rijeci (226)
  • kuca prodaja sa fotografijama od 35000 do 55000e sto skuplji (57)
  • drvena kuca (18)
  • kuca prodaja sa fotografijama od 20000 do 40000e sto skuplji (25)
  • kuca u zagrebu (7)
  • kuca prodaja sa fotografijama od 20000 do 40000e sto veci (27)
  • kuca prodaja sa fotografijama od 35000 do 55000e sto jeftiniji (56)
  • kuca prodaja sa fotografijama od 30000 do 50000e (42)