Prodaje se prostrana apartmanska kuća ukupne površine oko 500 m², smješ...
Rovinj
2.700.000€
5 400 €/m2
Tip
Kuća
Površina
500 m2
Struktura
8
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 8
- Cijena
- 2.700.000€
- Površina
- 500 m2 (5 400 €/m2)
- Površina zemljišta
- 600
- Udaljenost od mora
- 50m
- Parkirno mjesto
- Da
- Ažuriran
- 13.05.2026
- ID
- 108235
Opis
Prodaje se prostrana apartmanska kuća ukupne površine oko 500 m², smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora. Nekretnina se sastoji od više zasebnih apartmana, što je čini idealnom prilikom za turistički najam, obiteljski posao ili investiciju s velikim potencijalom.
Kuća je raspoređena na nekoliko etaža te nudi prostrane terase i balkone s otvorenim pogledima, obilje prirodnog svjetla i funkcionalan raspored prostora. Okućnica je uređena i pruža dovoljno prostora za odmor i druženje, dok privatni parking omogućuje udobnost za više vozila.
Mirno okruženje, blizina plaže i sadržaja te odlična povezanost s obalnim mjestima čine ovu nekretninu savršenim izborom za sve koji traže spoj privatnosti, mediteranskog ugođaja i poslovne prilike na Jadranu.
Za dodatne informacije, molimo kontaktirajte:
+ 385 91 611 ... Prikaži broj
+ 385 98 420... Prikaži broj
azra@almadominvest.com
Kontakt info
- Agencija
-
Alma Dom
- Kontakt osoba
- Alma Dom
- Telefon 1
- + 385 52 213... Prikaži broj
- Telefon 2
- + 385 52 210... Prikaži broj
- Adresa
- Istarska 10
- Pula, Hrvatska