Prodaja, Sv. Ivan Zelina, Bunjak, Kuća s velikim zemljištem 2000m2
Bunjak, Sveti Ivan Zelina
249.500€
986 €/m2
Tip
Kuća
Površina
253 m2
Struktura
4
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 4
- Cijena
- 249.500€
- Površina
- 253 m2 (986 €/m2)
- Ažuriran
- 16.05.2026
- ID
- 108525
Opis
Na mirnoj i sunčanoj lokaciji u Bunjaku, Sveti Ivan Zelina, prodaje se samostojeća kuća površine 253m2, smještena na prostranoj parceli veličine 2000m2. Ova nekretnina nudi izuzetnu priliku za ugodan i kvalitetan život u neposrednoj blizini prirode, idealno za obitelji, ali i investitore koji traže mirno okruženje s potencijalom rasta vrijednosti.
Kuća je pažljivo osmišljena kako bi pružila funkcionalnost i udobnost, prostranost objekta omogućuje različite mogućnosti uređenja prema željama budućih vlasnika, dok veliki broj kvadrata daje osjećaj otvorenosti i slobode.
Uz kuću se nalazi prostrana garaža s dodatnom velikom odvojenom prostorijom i zasebnim wc-om što ovaj prostor čini idealnim za radionu, skladište, poslovnu djelatnost ili različite privatne namjene.
Iz kuće se pruža lijep pogled na okolni krajolik, a obilje prirodnog svjetla doprinosi ugodnoj i toploj atmosferi tijekom cijelog dana. Dodatnu vrijednost pružaju dvorište, balkon i garaža, nudeći praktičnost i dodatni prostor za opuštanje, druženje ili siguran smještaj vozila.
Lokacija u Bunjaku posebno je atraktivna zbog blizine prirode, dok istovremeno omogućuje dobru povezanost sa svim bitnim sadržajima u Svetom Ivanu Zelini. Mirna okolina pruža privatnost i relaksaciju, a prostrana okućnica nudi brojne mogućnosti za uređenje vrta ili rekreacijske sadržaje prema vlastitim potrebama.
Ova kuća predstavlja izvanrednu priliku za one koji traže miran
Kontakt info
- Agencija