Kuća PRODAJA Biograd na Moru, 3s, vrt, natkrivena terasa

Biograd na Moru

395.000€

3 495 €/m2

Tip

Kuća

Površina

113 m2

Struktura

3

Detalji

Tip
Kuća
Struktura
3
Cijena
395.000€
Površina
113 m2 (3 495 €/m2)
Ažuriran
11.05.2026
ID
107841

Opis

Prodaje se kuća s dvorištem – Biograd na Moru – 2 spavaće sobe, parking za više automobila

Na prodaju samostojeća kuća s dvorištem površine 113 m2, smještena u mirnom dijelu Biograda na Moru. Kuća je okružena uređenim dvorištem i nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život.

Tlocrt kuće:

- Dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom

- 2 spavaće sobe

- Kupaonica

- Ostava

- Hodnik

- U potkrovlju je moguće formirati jedan samostalni apartman s vanjskim pristupom

Vanjski prostor:

- Natkrivena terasa

- Uređeno dvorište

- Parking za više vozila

Lokacija:

- Biograd na Moru

- trgovački centar Bure sa velikim supermarketima 150 m

- Svi bitni sadržaji (dućani, restorani, tržnica, autobusni kolodvor...) nalaze se unutar 900 m, dostupni pješice

- Mirna, a istovremeno centralna lokacija

Kuća je pogodna za obiteljski život, odmor ili kao investicija za turistički najam zahvaljujući odličnom rasporedu, vanjskom prostoru i atraktivnoj lokaciji. Moguća kupnja kreditom poslovne banke!

Virtualna šetnja:
Detaljan pregled stana moguć je putem 3D virtualne šetnje:

https://my.matterport.com/show/?m=nRJ352P5cJR

Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja:

Kontakt I:
Vedran Knežević
Mob: + 385 91 938 ... Prikaži broj
(WhatsApp i Viber dostupni)

Kontakt II:
Gordan Mikac
Mob

Kontakt info

Estera Nekretnine
Reg. posrednika br.
90/2020
Kontakt osoba
Gordan Mikac
Telefon 1
+ 3851699... Prikaži broj