ISTRA, BRTONIGLA - Luksuzna dvojna vila u idiličnom mjestu

Brtonigla

575.000€

3 938 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Kuca, Brtonigla, prodaja, 575000 €, 146 m2
Kuca, Brtonigla, prodaja, 575000 €, 146 m2
Kuca, Brtonigla, prodaja, 575000 €, 146 m2
Kuca, Brtonigla, prodaja, 575000 €, 146 m2
Kuca, Brtonigla, prodaja, 575000 €, 146 m2
Kuca, Brtonigla, prodaja, 575000 €, 146 m2

Slične nekretnine