JADRANOVO - dvosobni stan na mirnoj lokaciji

Jadranovo, Crikvenica

149.000€

3 311 €/m2

Tip

Stan

Površina

45 m2

Struktura

3

Detalji

Tip
Stan
Struktura
3
Cijena
149.000€
Površina
45 m2 (3 311 €/m2)
Kat
2
Udaljenost od mora
500m
Parkirno mjesto
Da
Namještenost
Namješten
Ažuriran
05.05.2026
ID
107684

Opis

Na prodaju je stan smješten u potkrovlju stambene zgrade u Jadranovu.

Stan, površine 45 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog prostora, kupaonice, čak dvije spavaće sobe i balkona.

Parkirno mjesto je osigurano ispred samog objekta.

Stan je vrlo kompaktan te se prodaje potpuno namješten i opremljen.

Stan je smješten u mirnoj ulici te predstavlja pravu priliku za odmor u miru i tišini, a za samo nekoliko minuta hoda se dolazi do prekrasnih plaža i centra Jadranova.

ID KOD AGENCIJE: 734

Luka Šupraha, mag.ing.mech.
Agent s licencom
Mob: 091 222 ... Prikaži broj
Tel: + 385 91 222 ... Prikaži broj
E-mail: luka@lp-realestate.com
www.lp-realestate.com

Kontakt info

Lp Nekretnine
Kontakt osoba
Paula Jurotić
Telefon 1
0038595511... Prikaži broj
Adresa
Strossmayerova 15
Kraljevica, Hrvatska

Kontakt forma

Slične nekretnine