ISTRA, VALBANDON - Kuća s 3 prekrasna stana i bazenom, mogućnost etažiranja!
Valbandon, Fažana
779.000€
2 596 €/m2
Tip
Kuća
Površina
300 m2
Struktura
8
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 8
- Cijena
- 779.000€
- Površina
- 300 m2 (2 596 €/m2)
- Površina zemljišta
- 703
- Grijanje
- Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije
- Terasa
- Da
- Udaljenost od mora
- 750m
- Parkirno mjesto
- Da
- Namještenost
- Namješten
- Ažuriran
- 19.05.2026
- ID
- 108597
Opis
U ponudi DUX nekretnina prodaje se velika kuća za odmor na super lokaciji u blizini mora!
Radi se o kući koja svojim konceptom zapravo nudi 3 stambene jedinice i sveukupno 7 spavaćih soba od kojih je jedna manja spavaća soba.
Priključci vode i struje već su odvojeni i postoji mogućnost etažiranja na 3 stana sa zajedničkim bazenom.
Također, tu je i 6 kupaonica te jedan WC.
Nekretnina je građena 2013. te posjeduje energetski certifikat A.
Od grijanja i hlađenja postavljene su 3 klima jedinice svaka za jednu etažu te postoji mogućnost spajanja peći na pelete ili drva.
Okućnica kuće nudi jako puno prostora za parking te naravno kao neizostavni dio tu se nalazi bazen pored kojeg se smjestila natkrivena terasa s roštiljem.
DOKUMENTACIJA:
Vlasništvo 1/1.
Bez tereta.
Uporabna dozvola.
LOKACIJA:
Vila je smještena na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini mora (3 minute vožnje), kao i grada Pule te svima dobro poznatog ribarskog mjesta Fažane.
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja.
www.dux-nekretnine.hr/opci-uvjeti-poslovanja
ID KOD AGENCIJE: 47817
Ivana Škoro
Agent s licencom
Mob: + 385 95 388 ... Prikaži broj
Tel: + 385 91 480 ... Prikaži broj