ISTRA, LABIN - Zemljište s glavnim projektom

Labin

89.000€

162 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Zemljiste, Labin, prodaja, 89000 €, 549 m2
Zemljiste, Labin, prodaja, 89000 €, 549 m2
Zemljiste, Labin, prodaja, 89000 €, 549 m2
Zemljiste, Labin, prodaja, 89000 €, 549 m2
Zemljiste, Labin, prodaja, 89000 €, 549 m2
Zemljiste, Labin, prodaja, 89000 €, 549 m2

Slične nekretnine