Građevinsko zemljište Malinska, rub građevinske zone!

Malinska, Malinska-Dubašnica

150.000€

238 €/m2

Novo 3
Zemljiste, Malinska-Dubašnica, Malinska, prodaja, 150000 €, 629 m2
Tip

Zemljiste

Površina

629 m2

Detalji

Tip
Zemljiste
Cijena
150.000€
Površina
629 m2 (238 €/m2)
Udaljenost od mora
2000m
Ažuriran
13.05.2026
ID
108263

Opis

Malinska, okolica – prodaja građevinskog zemljišta na rubu građevinske zone!

U okolici Malinske prodaje se građevinsko zemljište površine 629 m², smješteno na rubu građevinske zone.

Zemljište se nalazi uz pristupni put, a sva potrebna infrastruktura nalazi se uz samu parcelu.

Prema prostornom planu Općine Malinska-Dubašnica, moguća je izgradnja građevine katnosti prizemlje + kat.

Osnovni uvjeti gradnje:

• najmanja dopuštena površina građevne čestice za izgradnju stambene građevine:

• za slobodnostojeće građevine: 500 m²

• za dvojne građevine: 500 m² svaka, odnosno ukupno 1.000 m²

• najmanja dopuštena površina tlocrtne projekcije nove građevine, slobodnostojeće ili dvojne: 60 m²

• najveća dopuštena površina tlocrtne projekcije građevine: 200 m²

• najveći dopušteni koeficijent izgrađenosti, Kig: 0,25

• najveći dopušteni koeficijent iskorištenosti, Kis: 0,75

Udaljenost od mora iznosi približno 2 km.

Zbog položaja, površine i dostupne infrastrukture, zemljište predstavlja dobru priliku za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor u mirnijem okruženju, u blizini Malinske i svih potrebnih sadržaja.

ID KOD AGENCIJE: 4662

Premium nekretnine Malinska
Mob: + 38591547... Prikaži broj
Tel: + 3855185... Prikaži broj
E-mail: info@premium-nekretnine.com

Kontakt info

Premium Nekretnine
Kontakt osoba
Premium Nekretnine
Telefon 1
+ 385 91 5474... Prikaži broj
Telefon 2
+ 385 51 858... Prikaži broj