OTOK KRK, MALINSKA - Atraktivno građevinsko zemljište
Kremenići, Malinska-Dubašnica
240.000€
444 €/m2
Slične nekretnine
OTOK KRK, MALINSKA - Atraktivno građevinsko zemljište
- 245.000€ 530 m2
OTOK KRK, MALINSKA - Atraktivno građevinsko zemljište
- 230.000€ 540 m2
OTOK KRK, MALINSKA - Atraktivno građevinsko zemljište
- 270.000€ 615 m2
Malinska, građevinsko zemljište spremno za gradnju
- 290.500€ 505 m2