NOVI VINODOLSKI, SMOKVICA KRMPOTSKA - kuća s 4 odvojena stana PRVI RED DO MORA

Smokvica Krmpotska, Novi Vinodolski

420.000€

1 826 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Kuca, Novi Vinodolski, Smokvica Krmpotska, prodaja, 420000 €, 230 m2