Oglas
Debeljak, Sukošan
599.000€
3 652 €/m2
Tip
Kuća
Površina
164 m2
Struktura
5+
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 5+
- Cijena
- 599.000€
- Površina
- 164 m2 (3 652 €/m2)
- Ažuriran
- 13.05.2026
- ID
- 108247
Opis
Moderna dvojna kuća s bazenom u Debeljaku / Sukošanu
Podaci o objektu
Vrsta nekretnine: stambena dvojna kuća s bazenom
Mjesto: Sukošan
Površina zemljišta: 438 m2
Etaže: prizemlje + 1. kat
Oblik krova: moderni ravni krov
Bruto površina: cca 202,70 m2
Bazen: cca 34 m2
Vanjski prostor: vrtna / dvorišna površina cca 254 m2
Planirano ishođenje građevinske dozvole: rujan ove godine
Predviđeni završetak izgradnje: kraj 2027. godine
Na prodaju je planirana, moderna dvojna kuća s bazenom u Debeljaku, Općina Sukošan. Ishođenje građevinske dozvole planirano je za rujan ove godine, dok je završetak izgradnje predviđen krajem 2027. godine. Objekt se temelji na potpuno izrađenom glavnom projektu za stambenu dvojnu kuću s jednom stambenom jedinicom, prizemljem i katom te privatnim vanjskim bazenom.
Važno je naglasiti da se ne radi o klasičnoj dvojnoj kući, budući da su dvije jedinice povezane samo u stražnjem dijelu objekta. Time se zadržava visok stupanj privatnosti i osjećaj samostalne kuće.
Arhitektura je planirana moderno, jasno i funkcionalno. Veliki stambeni prostori, promišljen raspored prostorija i povezanost unutarnjeg i vanjskog prostora stvaraju idealne uvjete za udobno stanovanje ili kvalitetnu nekretninu za odmor. Planirana bruto površina iznosi cca 202,70 m2, a dodatno je predviđen vanjski bazen površine cca 34 m2.
U prizemlju se nalazi otvoreno središte kuće: prostrani dnevni boravak s blagovaonicom i k
Kontakt info
- Agencija