Maksimir, Zagreb
Prodaje se trosobni stan na Čretu, Bukovac. Stan je na prvom katu, u kuci sa 4 stana. 127 m2 sa balkonima i parkingom.... više
320.000€
Črnomerec, Zagreb
Lijepo uređena dvoetažni stan 324 m2 u centru Zagreba sa pripadajućim zemljištem i 4 parkirna mjesta. S obzirom na lokaciju... više
500.000€
Maksimir, Zagreb
Prodaje se garsonijera u potkrovlju zgrade (mansarda, 2 kat) u kojoj ima 6 stanova. Zgrada i stan nisu zabilježili veća... više
115.500€
Črnomerec, Zagreb
Prodaje se prekrasan četverosoban stan u ulici Ivana Cankara, nadomak zgrade Općinskog kaznenog suda i Zemljišnoknjižnog... više
425.600€
Podsused - Vrapče, Zagreb
Prodaje se stan 1 kat. 94m2 . Sastoji se od 3 spavaće sobe, kuhinje, dnevni boravak,ostava, predhodnik i hodnik,te plus... više
150.000€
Trešnjevka - sjever, Zagreb
Zgrada novogradnja 2022. godine. Stan je površine 40m2, nalazi se u niskom prizemlju/suterenu. Izvrsna lokacija zgrade je... više
120.000€
Trešnjevka - jug, Zagreb
Prodaje se trosoban stan površine 76m2 u visokom prizemlju zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 2004. godine, a ima ukupno... više
270.000€
Donji Grad, Zagreb
Donji grad - Jukićeva Prodaje se 4-sobni stan površine 115m2 smješten u prizemlju stambene zgrade. Zgrada ima ukupno 4 kata.... više
277.000€
Donji Grad, Zagreb
Prodaje se stan u ulici Ljudevita Posavskog, 1.5-soban stan 38 m2, centarlno etažno, 5.kat. Uskoro energetska obnova kaoi... više
125.000€
Črnomerec, Zagreb
Prodaje se 4-soban stan na Bijeniku u prizemlju, zatvorena netto površina 102,40 m2, s tarasom 51,40 m2, garažom 24 m2,... više
249.000€
Podsused - Vrapče, Zagreb
Prodaje se stan u kući u Vrapču, 3-sob. stan 62 m2, kompletno uređen, useljiv, u kući sa 3 etaže, prizemlje, popratne prostorije,... više
159.000€
Maksimir, Zagreb
Prodaje se dvoetažni trosobni stan, održavan, useljiv u kratkom roku stan površine 107m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe,... više
330.000€
Sesvete, Zagreb
U atraktivnom dijelu Sesvete u tijeku je izgradnja moderne stambene zgrade s ukupno 15 stanova, osmišljene za ugodan i kvalitetan... više
301.280€
Sesvete, Zagreb
244.999€
Gornji Grad - Medveščak, Zagreb
Prostrani stan na Zelengaju stambene površine 178 m2. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa blagovaonicom... više
345.000€
Črnomerec, Zagreb
Trosobni stan, odličan raspored. Spavaća soba (16m2) i dječja soba (5.7m2), dnevni boravak, te kuhinja, smočnica i kupaonica.... više
155.000€
Trešnjevka - sjever, Zagreb