Pronađeno 194 oglasa

Novi Vinodolski kuća s bazenom

Novi Vinodolski

Na jednoj od najljepših lokacija na crikveničkoj rivijeri prodaje se samostojeća kuća sa dva dvosobna stana sa dnevnim boravkom.... više

869.000€

  • 220m²
    • 26.06.2026

NOVI VINODOLSKI KUĆA PRIZEMNICA 75M2

Smokvica Krmpotska, Novi Vinodolski

PRODAJE SE KUĆA U NOVOM VINODOLSKOM PRIZEMNICA STAMBENE POVRŠINE 75M2, OKUĆNICE 170M2.UDALJENA CCA 35M ZRAČNE LINIJE OD... više

195.000€

  • 75m²
    • 26.06.2026

KUĆA NOVI VINODOLSKI

Novi Vinodolski

Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja... više

432.000€

  • 144m²
    • 26.06.2026

NOVI VINODOSKI,

Novi Vinodolski

U SAMOM CENTRU NOVOG VINODOLSKOG U PRODAJI SU VRLO INTERESANTENE DVIJE SAMOSTOJEČE KUČE NA OKUĆNICI OD 1000M2.NEKRETNINE... više

550.000€

  • 360m²
    • 26.06.2026

Novi Vinodolski, kuća u fazi adaptacije

Novi Vinodolski

Crikvenička rivijera, prodajemo kuću u fazi adaptacije i rekostrukcije. trenutno na slikama se vidi prizemlje i kat a uljedecoj... više

480.000€

  • 200m²
    • 26.06.2026

Klenovica, kuća sa bazenom i 3 stana

Klenovica, Novi Vinodolski

Klenovica, samostojeća kuća u lijepo uređenoj okućnici sa bazenom i roštiljem. Sastoji se od studio apartmana, jednosobnog... više

740.000€

  • 230m²
    • 26.06.2026

Novi Vinodolski

Novi Vinodolski

Novi Vinodolski, dvije kuće, 1. kuća prizemlje i kat, 420,68 m2, 2. kuća prizemlje i kat, 141,53 m2, 780 m2 okućnice. Kuće... više

500.000€

  • 561m²
    • 26.06.2026

Kuća u izgradnji Novi Vinodolski

Novi Vinodolski

Prodaje se kuća u izgradnji na parceli od 606m2, Kuća ima prekrasan pogled na more i može se kupiti u roh bau izvedbi ili... više

402.000€

  • 200m²
    • 26.06.2026

Kamena kuća okolica Novog Vinodolskog

Novi Vinodolski

Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja... više

227.000€

  • 77m²
    • 26.06.2026

Kuća u nizu na tri etaže

Novi Vinodolski

KUĆA U NIZU NA TRI ETAŽE – MOGUĆNOST ODVAJANJA U TRI STANA – 100 m OD CENTRA – POGLED NA MORE Na prodaju je kuća u nizu... više

303.000€

  • 160m²
    • 26.06.2026

NOVI VINODOLSKI - kuća na tri etaže s pogledom na more

Novi Vinodolski

LP nekretnine posreduju u prodaji kuće smještene na odličnoj lokaciji u Novom Vinodolskom, svega 100 metara od centra grada... više

304.000€

  • 160m²
    • 25.06.2026

Novi Vinodolski, moderna vila sa bazenom

Novi Vinodolski

Prodajmeo modernu vilu kompletno adaptiranu 2022. godine., opremljena vrhunskim namještajem i apartima. U nepsorednoj blizini... više

850.000€

  • 302m²
    • 25.06.2026

Novi Vinodolski, kuća u blizini mora

Novi Vinodolski

Prodajemo kuću na izvrsnoj lokaciji nedaleko od svih potrebni sadržaja. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju... više

215.000€

  • 179m²
    • 25.06.2026

Villa sa bazenom 150m od mora

Novi Vinodolski

U mirnom dijelu Novog Vinodolskog, svega 150 metara od mora, smjestila se elegantna villa koja se proteže na tri etaže... više

1.534.000€

  • 250m²
    • 25.06.2026

Novi Vinodolski, prekrasna samostojeća kuća od 690m2

Novi Vinodolski

U ponudi je prekrasna samostojeća kuća od 690m2 s dvije stambene jedinice i prostranom okućnicom od 1000m2 s mogućnosti... više

550.000€

  • 690m²
    • 24.06.2026

NOVI VINODOLSKI, APARTMANSKA KUĆA S BAZENOM

Novi Vinodolski

NOVI VINODOLSKI, u ponudi je apartmanska kuća s bazenom na odličnoj lokaciji, u blizini centra. Sastoji se od prizemlja... više

1.500.000€

  • 400m²
    • 24.06.2026

Novi Vinodolski, renovirana kamena kuća

Jakov Polje, Novi Vinodolski

U mirnom selu Jakov Polje, svega nekoliko minuta iznad Klenovice i u blizini Novog Vinodolskog, nalazi se lijepo renovirana... više

229.000€

  • 77m²
    • 24.06.2026

NOVI VINODOLSKI - kamena kuća u prvom redu do mora

Novi Vinodolski

U samom centru Novog Vinodolskog, u prvom redu do mora na prodaju je kamena primorska kuća. Ova simpatična nekretnina... više

227.000€

  • 87m²
    • 23.06.2026