Pronađeno 10000 oglasa

Selce kuća sa tri stana i parkingom

Selce, Crikvenica

U centru mjesta,kuća sa tri stana potpuno opremljena od kojih su dva u turističkom najmu. Jedinsstveno je da kuća ima pet... više

700.000€

  • 200m²
    • 16.05.2026

Crikvenica - veliko građevinsko zemljište

Crikvenica

Na odličnoj lokaciji u Crikvenici, sa pogledom na more i Kvarnerski zaljev, prodaje se prostrano zemljište od 2.929 m2,... više

456.000€

  • 2929m²
    • 18.05.2026

VODICE, S3, STAN U PRIZEMLJU

Vodice

VODICE-na prodaju su stanovi u novogradnji u zgradi s 10 stanova. S3 - ispred ulaza se nalazi lift - sastoji se od 2 spavaće... više

336.800€

  • 3
  • 84m²
    • 17.05.2026

Bregi, građevinsko zemljište, 2.457m2

Bregi, Matulji

Prodaje se građevinsko zemljište na atraktivnoj lokaciji na Bregima, ukupne površine 2.457 m2. Smješteno na uzvisini, parcela... više

265.000€

  • 2457m²
    • 12.05.2026

VIŠKOVO, MARINIĆI - Građevinsko zemljište 1696 m2 za stambene zgrade, obite

Marinići, Viškovo

VIŠKOVO, MARINIĆI - Građevinsko zemljište 1696 m2 za stambene zgrade, obiteljsku kuću! Posredujemo u prodaji predivnog... više

240.000€

  • 1650m²
    • 13.05.2026

JADRANOVO - građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji s otvorenim pogledom na

Jadranovo, Crikvenica

LP nekretnine posreduju u prodaji atraktivnog građevinskog zemljišta površine 490 m² koje je smješteno u mirnom dijelu Jadranova... više

185.000€

  • 490m²
    • 17.05.2026

Čiovo, Mastrinka, građevinsko zemljište, prodaja

Žedno, Trogir

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta na otoku Čiovo, predio Mastrinka.Zemljište pravokutnog oblika sastoji se od... više

536.960€

  • 3356m²
    • 17.05.2026

U samom centru Medulina, nudimo atraktivan stan u novogradnji, smješten na...

, Medulin

U samom centru Medulina, nudimo atraktivan stan u novogradnji, smješten na drugom (posljednjem) katu manje stambene zgrade.... više

260.000€

  • 2
  • 55m²
    • 18.05.2026

Hreljin

Hreljin, Bakar

Hreljin - Meja, kuća novo uređena, prizemlje i kat, garaža, alu stolarija, podno grijanje na struju, pogled na more. Napomena:... više

268.000€

  • 180m²
    • 18.05.2026

Stan Centar, 80m²

Centar, Rijeka

Prodaje se trosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Sušaku, jugozapadne orijentacije, ukupne površine 80 m². Stan ima tri... više

250.000€

  • 4
  • 80m²
    • 16.05.2026

Rijeka, Turnić - prodaja stana sa balkonom, 31m2!

Rijeka

Rijeka, Turnić - prodaja stana sa balkonom, 31m2! Na prodaju je funkcionalan i uredan stan površine 31 m² smješten u naselju... više

150.000€

  • 1
  • 31m²
    • 17.05.2026

Buje, predivno zemljište od 1022 m² na mirnoj lokaciji!

Buje

Istra, Buje, Grožnjan! U mirnom naselju nedaleko od Buja i slikovitog Grožnjana prodaje se građevinsko zemljište površine... više

111.000€

  • 1022m²
    • 16.05.2026

Rovinj, svijetao stan u srcu grada

Rovinj

Istra, Rovinj, centar U srcu starog grada Rovinja, manje od 100 metara od mora, prodaje se predivan stan smješten na trećem... više

240.000€

  • 3
  • 60m²
    • 17.05.2026

RIJEKA, HOSTI - novo adaptiran stan

Hosti, Rijeka

RIJEKA, HOSTI - novo adaptiran stan Prodaje se moderan stan površine 74 m², smješten u atraktivnom dijelu grada, s pogledom... više

220.000€

  • 3
  • 74m²
    • 18.05.2026

Kastav Rubeši Stan novogradnja 2.972€/m2!

Rubeši, Kastav

Odličan projekt u kojem se prodaje prizemlje, 3s+db od 119,28m2 + terasa od 25m2 + podrum (može biti mali stan ili prostor... više

550.000€

  • 4
  • 185m²
    • 15.05.2026

Istra, Krnica, građevinsko zemljište, 3.707m2

Krnica, Marčana

Prodaje se građevinsko zemljište površine 3.707 m2 u Istri, nedaleko Krnice. Zemljište je ravno i pravilnog oblika, a sastoji... više

558.000€

  • 3707m²
    • 15.05.2026

Na prodaju moderna vila u izgradnji – mirna lokacija, okolica Baderne, Is...

Baderna, Poreč

Na prodaju moderna vila u izgradnji – mirna lokacija, okolica Baderne, Istra Prodaje se atraktivna vila u izgradnji, smještena... više

620.000€

  • 160m²
    • 18.05.2026

NOVI VINODOLSKI, POVILE - Stanovi u novogradnji na SUPER LOKACIJI!

Povile, Novi Vinodolski

NOVI VINODOLSKI, POVILE - Stanovi u novogradnji na SUPER LOKACIJI! Posredujemo u prodaji luksuznog projekta u Povilama... više

310.000€

  • 3
  • 80m²
    • 17.05.2026