SveHrNekretnine logo SveHrNekretnine logo
  • Prijava
Oglas više nije aktivan, potražite neki sličan medju ponudjenim oglasima pri dnu stranice
Ukoliko tražite najam nekretnine dodajte u pretrazi riječ najam, npr. 'najam garsonijera zagreb'
Napredna pretraga
Za detaljnu pretragu kliknite na plus
  1. SveHrNekretnine
  2. Prodaja
  3. Zemljiste
  4. Krk
  5. OTOK KRK, KRK (OKOLICA) - građevinski teren s projektom za gradnju kuće u mir

OTOK KRK, KRK (OKOLICA) - građevinski teren s projektom za gradnju kuće u mir

Brzac, Krk

169.000€

326 €/m2

Oglas nije aktivan 2
Zemljiste, Krk, Brzac, prodaja, 169000 €, 517 m2
Zemljiste, Krk, Brzac, prodaja, 169000 €, 517 m2

Slične nekretnine

Zemljiste, Krk, Brzac, prodaja, 170000 €, 517 m2
BRZAC, OTOK KRK, ZEMLJIŠTE S GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM
  • 170.000€ 517 m2
Zemljiste, Krk, Brzac, prodaja, 250000 €, 575 m2
Brzac, zemljište s građevinskom dozvolom! Pogled na more!
  • 250.000€ 575 m2
Zemljiste, Krk, Brzac, prodaja, 49000 €, 1100 m2
OTOK KRK, GRAD KRK, BRZAC - Poljoprivredno zemljište
  • 49.000€ 1100 m2
Zemljiste, Krk, Brzac, prodaja, 42000 €, 1113 m2
OTOK KRK, BRZAC, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE SA PRILAZOM
  • 42.000€ 1113 m2

Povezane pretrage

  • zemljiste kamp (1391)
  • zemljiste do 5000 eura (14)
  • zemljiste do 10000 eura (57)
  • gradjevinsko zemljiste do 20000 eura (24)
  • zemljiste za kamp (1392)
  • zemljiste na moru sto jeftiniji (2085)
  • zemljiste moru (2079)
  • zemljiste do 30000 (456)
  • zemljiste more (2079)
  • zemljiste moru (2085)
  • gradevinsko zemljiste moru (1775)

Sve Nekretnine

svehrnekretnine@gmail.com www.svehrnekretnine.com

• Kuća u Rijeci

SveHrNekretnine.com predstavlja sveobuhvatan pretraživač/oglašivač nekretnina. Ukoliko je u pitanju stan, kuća, vikendica, zemljište, poslovni prostor, ili neka druga nekretnina, svehrnekretnine.com je pravo mjesto za vaš oglas.