Labin okolica – kuća s bazenom i 2 stambene jedinice...
Labin
665.000€
2 770 €/m2
Tip
Kuća
Površina
240 m2
Struktura
8
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 8
- Cijena
- 665.000€
- Površina
- 240 m2 (2 770 €/m2)
- Površina zemljišta
- 980
- Udaljenost od mora
- 9000m
- Ažuriran
- 19.05.2026
- ID
- 108586
Opis
Na prodaju je moderna duplex kuća s bazenom u okolici Labina, smještena svega 4 km od centra grada, na mirnoj lokaciji okruženoj prirodom i zelenilom, udaljenoj od glavne prometnice što pruža privatnost i ugodan boravak. Nekretnina ukupne površine 240 m² nalazi se na parceli od 980 m² te se sastoji od dvije odvojene stambene jedinice sa zasebnim ulazima, svaka površine 120 m². U prizemlju svake stambene jedinice nalazi se ulazni hodnik, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom otvorenog koncepta, ostava, jedna spavaća soba i kupaonica, dok se na katu nalaze dodatne dvije spavaće sobe i još jedna kupaonica. Sve prostorije opremljene su klima uređajima za grijanje i hlađenje. Na uređenoj okućnici smješteni su bazen, ljetna kuhinja s ognjištem i parkiralište za više vozila. Kuća je izgrađena 2017. godine i trenutno se uspješno koristi za turistički najam, što budućem vlasniku omogućuje nastavak već uhodanog posla. Zahvaljujući mirnoj lokaciji i funkcionalnom rasporedu, ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za investiciju u Istri i turistički najam.
Kontakt info
- Agencija
-
Habitare d.o.o.
- Kontakt osoba
- Agencija Habitare
- Telefon 1
- + 385 98 411... Prikaži broj
- Adresa
- Mate Vlašića 20
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine
ISTRA, LABIN - Komforna kuća s bazenom
- 665.000€ 205 m2
ISTRA, LABIN - Kuća s bazenom i pogledom na more
- 670.000€ 188 m2
LABIN, OKOLICA, KUĆA S BAZENOM NA MIRNOJ LOKACIJI