Medveja, moderna prizemnica sa panoramskim pogledom!

Medveja, Lovran

860.000€

8 865 €/m2

Tip

Kuća

Površina

97 m2

Struktura

3

Detalji

Tip
Kuća
Struktura
3
Cijena
860.000€
Površina
97 m2 (8 865 €/m2)
Površina zemljišta
815
Grijanje
Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije
Terasa
Da
Udaljenost od mora
200m
Parkirno mjesto
Da
Namještenost
Namješten
Ažuriran
13.05.2026
ID
107685

Opis

Kuća u Medveji smještena je samo 200 metara od mora, pružajući prekrasan pogled i brzi pristup plaži. Ova prizemnica prostire se na 95 m2, pažljivo je dizajnirana kako bi pružila maksimalnu udobnost i luksuz.

Unutar kuće nalazi se spavaća soba s očaravajućim pogledom na more i direktnim izlazom na prostranu terasu. Veliki dnevni boravak je otvorenog plana i spojen s moderno opremljenom kuhinjom i blagovaonicom, stvarajući ugodan prostor za druženje.

IIspred kuće smješten je bazen veličine 5x10 metara, iz kojeg se pruža zadivljujući panoramski pogled na more, stvarajući savršeno okruženje za opuštanje i uživanje u mediteranskom ugođaju.

Postoji mogućnost nadogradnje kata na kući, čime bi se dobile dodatne četiri spavaće sobe, što bi ovu kuću učinilo idealnom za veće obitelji ili kao investiciju za turistički najam. S panoramskim pogledom na more, ova kuća nudi jedinstvenu kombinaciju luksuza, udobnosti i potencijala za proširenje.

Poštovani kupci, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu nekretnina, razgledavanje nekretnine moguće je isključivo uz potpis Ugovora o posredovanju. Prema istome, kupac ima obvezu platiti agencijsku proviziju u slučaju kupnje

ID KOD AGENCIJE: 2047

Sendi Vinski
Agent s licencom
Mob: 003859844... Prikaži broj
Tel: 003855122... Prikaži broj
E-mail: prodaja@ardor-realestate.com