Na mirnoj lokaciji s pogledom na more prodaje se samostojeća prizemnica p...
Marčana
140.000€
2 641 €/m2
Tip
Kuća
Površina
53 m2
Struktura
2
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 2
- Cijena
- 140.000€
- Površina
- 53 m2 (2 641 €/m2)
- Površina zemljišta
- 408
- Ukup. katova
- 1
- Udaljenost od mora
- 0m
- Parkirno mjesto
- Da
- Ažuriran
- 12.05.2026
- ID
- 107940
Opis
Na mirnoj lokaciji s pogledom na more prodaje se samostojeća prizemnica površine 53 m², smještena na parceli od 408 m².
Kuća je građena 2011. godine zidanom konstrukcijom od betona i opeke, a renovirana je 2026. godine. Tijekom renovacije obnovljeni su ključni elementi nekretnine, uključujući PVC stolariju s roletama i komarnicima te fasadu.
Unutrašnjost kuće sastoji se od dvije sobe, ostave, kuhinje s blagovaonicom te kupaonice opremljene WC-om, bideom i tuš kadom. Poseban ugođaj pruža prostrana terasa s otvorenim pogledom na more – savršeno mjesto za opuštanje i uživanje u mediteranskom okruženju.
Nekretnina se prodaje potpuno namještena i spremna za korištenje bez dodatnih ulaganja. Okućnica površine 408 m² nudi dovoljno prostora za boravak na otvorenom, a na raspolaganju su čak četiri privatna parkirna mjesta. Uz kuću se nalaze i vrtna kućica, dodatna ostava za alat i stvari te vanjski tuš.
Kuća je udaljena svega 5 minuta vožnje od mora i prvih plaža (oko 3 km), dok je do Pule potrebno približno 20 minuta vožnje automobilom.
Električna energija u naselju trenutno funkcionira putem solarnih sustava, uključujući i ovu nekretninu, dok je priključak klasične električne mreže u najavi.
Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji traže mir, prirodu i pogled na more.
Za dodatne informacije, molimo kontaktirajte:
Azra
+ 385 91 611 ... Prikaži broj