MATULJI, JUŠIĆI - Građevinsko zemljište za investiciju za 3 stambene zgrade Jušići, Matulji 1.100.000€ 925 €/m2 Novo Oglas nije aktivan 6 Slične nekretnine MATULJI, JUŠIĆI – građevinsko zemljište za 13 ekskluzivnih stanova, vrhun 1.100.000€ 1188 m2 MATULJI, JUŠIĆI - Kuća + okućnica 1188m2 na vrhunskoj poziciji uz cestu, mo 580.000€ 1188 m2 OPATIJA, JUŠIĆI - zemljište 1330m2 sa započetom gradnjom objekta od 1250m2 550.000€ 1330 m2 Matulji, Jušići, građevinsko zemljište od 4.122m2 342.000€ 4122 m2 Jušići - prodaja građevinskog zemljišta 332.000€ 4122 m2 JUŠIĆI, GRAĐEVINSKI TEREN NA MIRNOJ LOKACIJI 300.000€ 4122 m2 Građevinski teren, Matulji, Jušići 299.000€ 4100 m2 Građevinski teren na području Matulja, 4122m2! 297.000€ 4122 m2 OPATIJA, JUŠIĆI - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 3.095 m2 ZA OBITELJSKU KUĆU / STAM 245.000€ 3095 m2 OPATIJA, MATULJI, JUŠIĆI - građevinsko zemljište 1.400 m2 POTPUNO RAVNO s p 175.000€ 1400 m2 MATULJI, JURDANI, JUŠIĆI - Zemljište 2074m2 (građevinsko 1366m² + poljopri 105.000€ 2074 m2 MATULJI, JUŠIĆI - Ekskluzivno samo kod nas, građevinsko zemljište, pogled n 85.000€ 1037 m2