NOVI VINODOLSKI – Stan od 57m² u ekskluzivnom resortu, prvi red do mora s pr Novi Vinodolski 406.286€ 7 127 €/m2 Oglas nije aktivan 6 Slične nekretnine NOVI VINODOLSKI – Stan od 59m² u ekskluzivnom resortu, prvi red do mora s pr 406.286€ 59 m2 Novi Vinodolski jednosobni apartman, drugi red do mora 406.286€ 62 m2 Novi Vinodolski, dvoetažni 2s+db, terasa+ balkon, moderna novogradnja 399.500€ 77 m2 NOVI VINODOLSKI, novogradnja, drugi kat 395.000€ 98 m2 NOVI VINODOLSKI, novogradnja stan na prvom katu 390.000€ 97 m2 NOVI VINODOLSKI – DVOETAŽNI STAN S DVA PARKIRNA MJESTA I POGLEDOM NA MORE 387.000€ 90 m2 NOVI VINODOLSKI – Stan od 62m² u ekskluzivnom resortu, prvi red do mora s pr 426.653€ 62 m2 NOVI VINODOLSKI – Stan od 48m² u ekskluzivnom resortu, prvi red do mora s pr 385.919€ 48 m2 NOVI VINODOLSKI – Stan od 48m² u ekskluzivnom resortu, prvi red do mora s pr 385.919€ 48 m2 NOVI VINODOLSKI – Stan od 62m² u ekskluzivnom resortu, prvi red do mora s pr 426.653€ 62 m2 Novi Vinodolski jednosobni apartman, drugi red do mora 385.919€ 49 m2 Novi Vinodolski dvosobni apartman, drugi red do mora 426.653€ 59 m2