Novo u ponudi!
U prodaji je stan u novom stambenom projektu na odličnoj l...
Pula
268.150€
3 118 €/m2
Novo2
Tip
Stan
Površina
86 m2
Struktura
2
Detalji
Tip
Stan
Struktura
2
Cijena
268.150€
Površina
86 m2 (3 118 €/m2)
Površina zemljišta
0
Kat
2
Ukup. katova
5
Udaljenost od mora
1000m
Lift
Da
Parkirno mjesto
Da
Ažuriran
16.05.2026
ID
108476
Opis
Novo u ponudi!
U prodaji je stan u novom stambenom projektu na odličnoj lokaciji.
Stan se nalazi na 2. katu zgrade te se sastoji od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, WC te natkrivene terase.
Uz stan dolaze 2 parkirna mjesta uz nadoplatu od 18.000 € (2 parkirna mjesta 36.000), a postoji i mogućnost kupnje ostave.
Planirani završetak izgradnje je kraj 2027. godine.