Istra, Trget, samostojeća kuća s bazenom

Trget, Raša

729.000€

3 142 €/m2

Novo 4
Kuca, Raša, Trget, prodaja, 729000 €, 232 m2
Kuca, Raša, Trget, prodaja, 729000 €, 232 m2
Kuca, Raša, Trget, prodaja, 729000 €, 232 m2
Kuca, Raša, Trget, prodaja, 729000 €, 232 m2
Tip

Kuća

Površina

232 m2

Struktura

6

Detalji

Tip
Kuća
Struktura
6
Cijena
729.000€
Površina
232 m2 (3 142 €/m2)
Terasa
Da
Parkirno mjesto
Da
Ažuriran
12.05.2026
ID
107669

Opis

Prodaje se samostojeća vila u Trgetu, ukupne površine 232.70 m2, smještena na prostranoj parceli od 1.171 m2, s očaravajućim pogledom na more i mirnim okruženjem koje jamči potpunu privatnost.
Riječ je o novogradnji iz 2025. godine koja je izvana dovršena, uključujući fasadu s 10 cm termoizolacije i kvalitetnu PVC troslojnu stolariju, dok je unutrašnjost u roh bau fazi, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost prilagodbe rasporeda i uređenja prema vlastitim željama.
Vila je zamišljena kao komforan obiteljski prostor s jednim stambenim jedinicom koji uključuje pet soba i dnevni boravak. U prizemlju je predviđen ulazni hodnik, vešeraj, vinarija i spremište, kao i spavaća soba s vlastitom kupaonicom, dok se središnji dio sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na prostranu natkrivenu terasu koja se nastavlja na uređenu okućnicu s bazenom i sunčalištem.
Na katu se nalazi hodnik koji povezuje četiri spavaće sobe, od kojih dvije imaju vlastite kupaonice, dok preostale dvije dijele dodatnu kupaonicu, uz izlaz na veliku terasu s pogledom na more.
Na okućnici se dodatno nalazi ljetna kuhinja i spremište, a veliki bazen površine 40 m2 pruža idealno mjesto za opuštanje i uživanje tijekom toplijih mjeseci. Osigurano je više od sedam parkirnih mjesta.
Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za stvaranje luksuzne vile po vlastitim kriterijima na atraktivnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more.