ISTRA, KRINGA - Prekrasno građevinsko zemljište

Kringa, Tinjan

94.999€

82 €/m2

Oglas nije aktivan 2
Zemljiste, Tinjan, Kringa, prodaja, 94999 €, 1150 m2
Zemljiste, Tinjan, Kringa, prodaja, 94999 €, 1150 m2

Slične nekretnine