Istra, Savudrija: Elegantan stan u luksuznom resortu
Savudrija, Umag
763.423€
8 389 €/m2
Tip
Apartman
Površina
91 m2
Struktura
3
Detalji
- Tip
- Apartman
- Struktura
- 3
- Cijena
- 763.423€
- Površina
- 91 m2 (8 389 €/m2)
- Parkirno mjesto
- Da
- Namještenost
- Namješten
- Ažuriran
- 18.05.2026
- ID
- 108549
Opis
Ovaj elegantan apartman s dvije spavaće sobe i prostranom loggiom od 21,50 m² s pogledom na uređene parkovne površine nalazi se unutar jednog od najekskluzivnijih luksuznih resorta na Jadranskoj obali. Dizajniran kako bi pružio potpunu udobnost i bezbrižan način života, apartman nudi idealan spoj modernog mediteranskog lifestylea, premium sadržaja i dugoročnog investicijskog potencijala na jednoj od najpoželjnijih obalnih lokacija u Hrvatskoj.
Apartman raspolaže s 70,30 m² pažljivo osmišljenog unutarnjeg stambenog prostora uz veliku natkrivenu loggiu, što ukupno čini 91,80 m². Tlocrt je pažljivo organiziran kako bi maksimalno iskoristio funkcionalnost, prirodno svjetlo i svakodnevnu udobnost, dok elegantni materijali i suvremeni detalji stvaraju toplu i opuštajuću atmosferu pogodnu za cjelogodišnje stanovanje, odmor ili luksuzni turistički najam.
Nekretnina uključuje dvije prostrane spavaće sobe, svijetle open concept dnevne prostore, privatno parkirno mjesto i standardni paket namještaja, omogućujući trenutno korištenje bez dodatnih ulaganja. Vlasnici i gosti također imaju pristup impresivnom rooftop infinity bazenu dužine 105 metara, poznatom kao najveći rooftop infinity bazen u Europi, koji pruža panoramski pogled na more i jedinstveno luksuzno iskustvo na Jadranskoj obali.
Stanari resorta uživaju u premium wellness i spa sadržajima koji uključuju pet sauna, unutarnji bazen i ekskluzivne tretmanske prostorije osmišljene za