Istra, Savudrija: Stan s pogledom u luksuznom resortu
Savudrija, Umag
463.500€
7 598 €/m2
Tip
Apartman
Površina
61 m2
Struktura
2
Grijanje
Centralno
Detalji
- Tip
- Apartman
- Struktura
- 2
- Cijena
- 463.500€
- Površina
- 61 m2 (7 598 €/m2)
- Grijanje
- Centralno
- Parkirno mjesto
- Da
- Ažuriran
- 22.05.2026
- ID
- 108705
Opis
Ovaj moderno uređen jednosobni apartman s direktnim pogledom na more nudi 61,80 m² pažljivo osmišljenog životnog prostora unutar ekskluzivnog luksuznog resorta na Jadranu. Spoj suvremene mediteranske elegancije i funkcionalne udobnosti čini ovaj apartman idealnim izborom za privatni odmor, cjelogodišnje stanovanje ili dugoročnu investiciju na atraktivnoj lokaciji uz more.
Apartman uključuje 48,50 m² unutarnjeg stambenog prostora te prostranu loggiu od 13,30 m² s pogledom na Jadransko more. Velike staklene površine omogućuju obilje prirodnog svjetla, dok pažljivo organiziran raspored prostora osigurava maksimalnu udobnost i praktičnost za svakodnevni život ili boravak tijekom odmora.
Nekretnina raspolaže jednom spavaćom sobom, uključenim parkirnim mjestom i standardnim paketom namještaja. Stanarima je na raspolaganju spektakularni rooftop infinity bazen duljine 105 metara, najveći u Europi, kao i luksuzna wellness i spa zona s pet sauna, unutarnjim bazenom i ekskluzivnim tretmanskim prostorijama. Resort dodatno nudi sportske terene, restorane, uređene plažne zone i sadržaje prilagođene obiteljima.
Premium hotelske usluge uključuju 24 satnu recepciju, concierge uslugu, valet parking i bellboy servis. Profesionalno upravljanje nekretninom i mogućnost ostvarivanja prihoda od najma dodatno povećavaju investicijsku vrijednost ovog apartmana. Cijeli resort je privatan i ograđen, uz 24 satno osiguranje i videonadzor koji jamče sigurnost, pri