Žminj, moderna Villa sa bazenom, jacuzzijem i saunom
Žminj
650.000€
5 416 €/m2
Tip
Kuća
Površina
120 m2
Struktura
4
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 4
- Cijena
- 650.000€
- Površina
- 120 m2 (5 416 €/m2)
- Površina zemljišta
- 986
- Terasa
- Da
- Namještenost
- Namješten
- Ažuriran
- 09.05.2026
- ID
- 107869
Opis
Žminj, moderna Villa sa bazenom, saunom i jacuzzijem
U središtu Istre, na svega pola sata vožnje do većih gradova poput Pule, Poreča, Rovinja, Labina, nalazi se ova moderna Villa.
Villa građena kao prizemnica, ukupne površine od 120 četvornih metara, osmišljena je kako bi zadovoljila najviše standarde suvremenog stanovanja i odmora.
Villa nudi savršeno izbalansiran raspored koji uključuje dvije elegantne spavaće sobe, dvije vrhunski opremljene kupaone, modernu kuhinju, te prostrani open-space dnevni boravak sa blagovaonom ispunjen prirodnim svijetlom.
Villa je kompletno namještena i opremljena, postavljeni su klima uređaji, te podno grijanje.
Posebna vrijednost ove nekretnine svakako je privatni wellness, koji uključuje bazen, jacuzzi i saunu, a za one malo aktivnije, tu je i teretana.
Dvorište je u potpunosti ograđeno, a na velikoj terasi možete uživati u druženju s obitelji i prijateljima.
Ova nekretnina predstavlja savršen spoj moderne arhitekture, sofisticiranog dizajna i vrhunske kvalitete, idealna za obiteljski život ili kao investicija u turistički najam, gdje vlasnik ima već dobro uhodan posao.
ID KOD AGENCIJE: TR-7432
Josip Šikić, mag.oec
Agent s licencom
Mob: + 385 91 890 ... Prikaži broj
Tel: + 385 51 403... Prikaži broj
E-mail: info@joda-nekretnine.hr
www.joda-nekretnine.hr
Kontakt info
- Agencija
-
JO-DA NEKRETNINE d.o.o.
- Reg. posrednika br.
- 040220748