Jelenje, Podhum - prodaja građevinskog zemljišta u blizini centra Dražic
Dražice, Jelenje
78.000€
104 €/m2
Tip
Zemljiste
Površina
748 m2
Detalji
- Tip
- Zemljiste
- Cijena
- 78.000€
- Površina
- 748 m2 (104 €/m2)
- Ažuriran
- 13.05.2026
- ID
- 108212
Opis
Jelenje, Podhum - prodaja građevinskog zemljišta u blizini centra Dražica od 748m2!
Građevinsko zemljište površine 748 m² smješteno je u mirnom dijelu Podhuma, u neposrednoj blizini centra Dražica. Parcela je ravna i pravilnog oblika, što omogućuje jednostavno planiranje i gradnju budućeg objekta.
Zemljište se nalazi u okruženju obiteljskih kuća, pružajući ugodnu i mirnu atmosferu za život, a istovremeno odličnu povezanost sa svim sadržajima potrebnim za svakodnevni život. Infrastruktura se nalazi u blizini terena, a pristup parceli je uredan.
Lokacija je idealna za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor, zahvaljujući mirnom okruženju i dobroj prometnoj povezanosti.
Odlična prilika za investiciju i izgradnju nekretnine prema vlastitim željama.
Agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja koji su dostupni na stranici www.elite-nekretnine.hr/opci-uvjeti-poslovanja.
Kontakt info
- Agencija
-
Elite nekretnine
- Kontakt osoba
- Dino Straga
- Mobilni telefon
- + 385 91 55 15... Prikaži broj
- Adresa
- Ciottina 24 b
- Centar
- Rijeka, Hrvatska
Slične nekretnine
Grobnik - Dražice - građevinsko zemljište
- 75.000€ 683 m2
Dražice - Jelenje
- 102.000€ 2189 m2
JELENJE, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S ODLIČNIM POGLEDOM
- 50.000€ 581 m2
Jelenje, građevinsko zemljište 2442m2
- 110.000€ 2442 m2
Grobnik - Dražice - građevinsko zemljište
- 110.000€ 985 m2
DRAŽICE
- 120.000€ 1150 m2
GROBNIK, PODHUM - građevinsko zemljište 1775 m2