Karlovac - prodaja uređenog stana, PRILIKA!

Banija, Karlovac

62.000€

1 512 €/m2

Tip

Stan

Površina

41 m2

Struktura

2

Detalji

Tip
Stan
Struktura
2
Cijena
62.000€
Površina
41 m2 (1 512 €/m2)
Kat
Potkrovlje
Parkirno mjesto
Da
Ažuriran
08.05.2026
ID
104902

Opis

Na prodaju je kompletno adaptiran dvosoban stan smješten u karlovačkoj gradskoj četvrti Banija, ukupne površine 41 m², idealan za stanovanje ili investiciju.
Stan se nalazi u potkrovlju starije zgrade te je odmah useljiv bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od ulaznog dijela povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, dvije odvojene sobe – od kojih se jedna trenutno koristi kao spavaća soba, a druga kao dnevni boravak – te manje kupaonice s WC-om. Funkcionalan raspored omogućuje ugodan boravak i praktično korištenje prostora.
Nekretnina je pogodna za studente, radnike, dugoročni ili turistički najam, zahvaljujući odličnoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja poput vrtića, škole, liječnika i javnog prijevoza – sve na pješačkoj udaljenosti.
Ako Vam ne smeta što je zgrada starije izgradnje, a tražite uređen, funkcionalan i cjenovno pristupačan stan, ova nekretnina predstavlja odličnu priliku.

Agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja koji su dostupni na stranici https://codexnekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-poslovanja.

ID KOD AGENCIJE: 3404

Codex nekretnine
Mob: + 385 91 886 ... Prikaži broj
Tel: + 385 97 680 ... Prikaži broj
E-mail: info@codexnekretnine.hr
www.codexnekretnine.hr

Kontakt info

Codex Nekretnine
Kontakt osoba