Građevinsko zemljište Brnčići, Kastav – 1074 m²
Brnčići, Kastav
125.000€
116 €/m2
Tip
Zemljiste
Površina
1074 m2
Detalji
- Tip
- Zemljiste
- Cijena
- 125.000€
- Površina
- 1074 m2 (116 €/m2)
- Ažuriran
- 19.05.2026
- ID
- 108631
Opis
Na prodaju građevinski teren površine 1074 m² smješten u Brnčićima, na mirnoj i lijepoj lokaciji u blizini Kastva. Zemljište je blago nakošeno te ima prilaz s dvije strane, što omogućuje odličnu iskoristivost i različite mogućnosti gradnje.
Prema postojećoj dokumentaciji postoji mogućnost gradnje stambene zgrade. Komunalije su plaćene, izrađen je projekt, dok je građevinska dozvola istekla. Lokacijska informacija je dostupna.
Teren je idealan za investitore ili privatne kupce koji traže kvalitetnu lokaciju za stambenu izgradnju u mirnom okruženju, uz dobru prometnu povezanost i blizinu svih potrebnih sadržaja.
ID KOD AGENCIJE: 7978
Branko Polović
Suradnik u procesu obuke
Mob: 091724... Prikaži broj
Tel: 05140... Prikaži broj
E-mail: branko@joda-nekretnine.hr
www.joda-nekretnine.hr
Kontakt info
- Agencija
-
JO-DA NEKRETNINE d.o.o.
- Reg. posrednika br.
- 040220748
- Kontakt osoba
- Josip Šikić
- Telefon 1
- 091890... Prikaži broj
- Telefon 2
- 05140... Prikaži broj
- Adresa
- Kralja Tomislava 116
- Crikvenica, Hrvatska
Slične nekretnine
KASTAV, GRAĐEVINSKI TEREN
- 125.000€ 1100 m2
Kastav, teren za stambenu gradnju
- 109.000€ 805 m2
Kastav, građeviski teren 1400 m2
- 145.000€ 1408 m2
Kastav - prodaja građevinskog zemljišta za obiteljsku kuću
- 89.000€ 821 m2
Građevinsko zemljište 821 m² – Kastav, Brnčići
- 87.500€ 821 m2
TURKI, KASTAV, ZEMLJIŠTE
- 75.000€ 9199 m2
Kastav - prodaja građevinskog zemljišta , 4500m2!
- 225.000€ 5250 m2