KASTAV - investicijsko zemljište za razvoj izgradnje stambenih zgrada, PRILIKA Kastav 1.000.000€ 247 €/m2 Novo Oglas nije aktivan 5 Slične nekretnine KASTAV – GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE ZA HALU / PROIZVODNI OBJEKT 495.000€ 3500 m2 KASTAV, GRAĐEVINSKI TEREN S POTENCIJALOM 401.500€ 1606 m2 Kastav, građevinsko zemljište sa pogledom na more 360.000€ 2885 m2 Kastav, 2.000m2 građevinskog zemljišta+2.521m2 negrađevinskog 300.000€ 2000 m2 KASTAV 258.000€ 2375 m2 Kastav, zemljište od 3.956m2 255.000€ 3956 m2 KASTAV, VIŠKOVO, JARDASI - Građevinsko zemljište 5500m² s pogledom na more 245.000€ 5500 m2 Kastav, građevinsko zemljište 5.250m2 233.500€ 5250 m2 KASTAV, CENTAR- građevinsko zemljište 805m2 S GRAĐEVNOM DOZVOLOM!!! s pogled 225.000€ 805 m2 KASTAV- građevinsko zemljište 3200m2 s pogledom na more za poslovno- stambenu 225.000€ 3200 m2 Kastav - prodaja građevinskog zemljišta 225.000€ 18383 m2 Kastav, zemljište s građevinskom dozvolom, 1.000m2 220.000€ 1000 m2