Istra, Šišan, građevinsko zemljište
Šišan, Ližnjan
100.000€
124 €/m2
Tip
Zemljiste
Površina
802 m2
Detalji
- Tip
- Zemljiste
- Cijena
- 100.000€
- Površina
- 802 m2 (124 €/m2)
- Ažuriran
- 10.05.2026
- ID
- 107606
Opis
Prodaje se građevinsko zemljište u Šišanu, smješteno u samom centru mjesta, u mirnom okruženju obiteljskih kuća.
Lokacija nudi ugodan i opušten ambijent za život, a istovremeno sve važne sadržaje na dohvat ruke – u blizini se nalaze trgovina, kafić, crkva i dječji vrtić. Do Pule i mora potrebno je svega desetak minuta vožnje automobilom.
Zemljište ima površinu od 802 m2 te je namijenjeno stambenoj gradnji. Parcela je ravna i pravilnog oblika, što omogućuje jednostavno planiranje i gradnju objekta. Teren je raščišćen, a pristup je omogućen dobrim prilaznim putem koji je dijelom asfaltiran, a dijelom bijeli put.
S parcele se pruža pogled na okolne kuće i uređeno naselje.
Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor na atraktivnoj i praktičnoj lokaciji u blizini Pule i mora.
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja.
ID KOD AGENCIJE: T1707
Luka Glušac
Suradnik u procesu obuke
Mob: + 38591222... Prikaži broj
Tel: + 38599444... Prikaži broj
E-mail: lukaglusac@four-nekretnine.hr
www.four-nekretnine.hr
Margareta Žunić
Voditelj regije Istra, Agent s licencom
Mob: + 38599844... Prikaži broj
Tel: + 38599444... Prikaži broj
E-mail: margaretazunic@four-nekretnine.hr
www.four-nekretnine.hr
Kontakt info
- Agencija
-
Four Nekretnine d.o.o.
- Reg. posrednika br.
- 040441798
- Kontakt osoba
- Four Nekretnine
- Telefon 1
- 05161... Prikaži broj
- Telefon 2