OTOK KRK, MALINSKA - Moderan apartman sa velikom okućnicom blizu mora

Malinska, Malinska-Dubašnica

320.000€

5 517 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Trosoban stan, Malinska-Dubašnica, Malinska, prodaja, 320000 €, 58 m2