RUKAVAC - KUĆA S POGLEDOM NA MORE
Rukavac, Matulji
280.000€
1 393 €/m2
Tip
Kuća
Površina
201 m2
Struktura
8
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 8
- Cijena
- 280.000€
- Površina
- 201 m2 (1 393 €/m2)
- Površina zemljišta
- 675
- Garaža
- Da
- Ažuriran
- 15.05.2026
- ID
- 108417
Opis
RUKAVAC - KUĆA S POGLEDOM NA MORE
Na prodaju je samostojeća kuća smještena na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Rukavcu, pogodna za obiteljski život ili kao investicija. Kuća se sastoji od dva odvojena stana, suterena te dodatnih pomoćnih prostora, a dodatno ju ističe prekrasan pogled na more i okolinu.
Na katu se nalazi stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom s izlazom na terasu, dnevnog boravka s izlazom na terasu s koje se pruža pogled na more i okolinu, dvije spavaće sobe, kupaonice i zasebnog WC-a. Stan je duže vrijeme nekorišten te zahtijeva određena ulaganja kako bi se uredio za ugodan život.
U prizemlju je smješten manji stan s funkcionalnim rasporedom koji zahtjeva kompletnu adaptaciju, što kupcu pruža mogućnost potpune prilagodbe prema vlastitim željama i potrebama.
U suterenu se nalazi konoba površine 50 m2 i kotlovnica, a kući pripada i garaža površine 54 m2 te dodatni vanjski prostor od približno 50 m2 oko garaže, a u neposrednoj blizini kuće nalaze se škola, vrtić, trgovina i autobusna stanica.
Za više informacija i dogovor oko razgledavanja slobodno nas kontaktirajte.
ID KOD AGENCIJE: 3006-4
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate
- Kontakt osoba
- Robert Pinzan
- Telefon 1
- + 385 (0)52 210... Prikaži broj
- Adresa
- Partizanska 5A
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine
Rukavac, 335m2, započeta gradnja kuće
- 285.000€ 335 m2
Matulji, Rukavac - prodaja kuće sa okućnicom, balkon, terasa!