ISTRA, POREČ - Vrhunska kuća s bazenom

Poreč

1.142.000€

6 139 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Kuca, Poreč, prodaja, 1142000 €, 186 m2
Kuca, Poreč, prodaja, 1142000 €, 186 m2
Kuca, Poreč, prodaja, 1142000 €, 186 m2
Kuca, Poreč, prodaja, 1142000 €, 186 m2
Kuca, Poreč, prodaja, 1142000 €, 186 m2
Kuca, Poreč, prodaja, 1142000 €, 186 m2

Slične nekretnine