Ovaj prostrani stan u Puli nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. ...

Pula

235.000€

2 974 €/m2

Tip

Stan

Površina

79 m2

Struktura

2

Detalji

Tip
Stan
Struktura
2
Cijena
235.000€
Površina
79 m2 (2 974 €/m2)
Površina zemljišta
0
Kat
3
Ukup. katova
11
Udaljenost od mora
3500m
Lift
Da
Ažuriran
22.05.2026
ID
108839

Opis

Ovaj prostrani stan u Puli nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. S površinom od 79 m², sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje,kupaonice te zasebnog toaleta te verande.
Smješten na trećem katu zgrade s dizalom.
Udaljenost od centra grada je samo 2500 metara, a more je na dohvat ruke s 3500 metara.
Uz individualno grijanje na struju i klima uređaj, ovaj stan pruža ugodan boravak tijekom cijele godine. Veranda dodatno obogaćuje prostor, stvarajući savršeno mjesto za opuštanje.
Nova PVC stolarija. Nova fasada na zgradi. Javni parking ispred zgrade.

INFO: jelena@alma-nekretnine.com
+ 385 98 32 3... Prikaži broj

Kontakt info

Agencija
Alma Dom
Kontakt osoba
Alma Dom
Telefon 1
+ 385 52 213... Prikaži broj
Telefon 2
+ 385 52 210... Prikaži broj
Adresa
Istarska 10
Pula, Hrvatska

Kontakt forma