RIJEKA, CENTAR – PRILIKA za investiciju! Suvremeno, urbano i s pogledom na mo Centar, Rijeka 259.000€ 2 122 €/m2 Novo Oglas nije aktivan 6 Slične nekretnine RIJEKA, STROGI CENTAR - 4SKL, 140 m2, blizina Korza! 259.000€ 140 m2 RIJEKA, CENTAR – Prostran i suvremeno uređen stan s pogledom na more na atra 259.000€ 122 m2 Rijeka, Centar, 3-sobni stan, 93m2 259.000€ 93 m2 Prekrasan stan u samom srcu Rijeke 259.400€ 72 m2 RIJEKA, CENTAR - simpatični jednosobni stan sa terasom 260.000€ 63 m2 RIJEKA, CENTAR - stan 3S+DB u strogom centru grada s pogledom na more! PRILIKA! 258.000€ 114 m2 RIJEKA, CENTAR - Kompletno uređeni stan u zgradi s liftom i garažom! 260.000€ 57 m2 RIJEKA, STAN U STROGOM CENTRU GRADA 260.000€ 112 m2 Centar - odličan adaptiran stan za investiciju! 260.000€ 103 m2 Stan u strogom centru Rijeke 260.000€ 103 m2 CENTAR, 3S+DB U PJEŠAČKOJ ZONI 260.000€ 103 m2 CENTAR, DVIJE STAMBENE JEDINICE 260.000€ 84 m2