Stan PRODAJA NOVOGRADNJA, dvoetažni stan sa vrtom 117,19 m2 Hrašćica

Hrašćica, Varaždin

292.275€

2 498 €/m2

Tip

Stan

Površina

117 m2

Struktura

4.5

Detalji

Tip
Stan
Struktura
4.5
Cijena
292.275€
Površina
117 m2 (2 498 €/m2)
Ažuriran
06.05.2026
ID
107764

Opis

Dvoetažni stan S1 NKP 117,19 m2 — Hrašćica (Varaždin), terasa, privatni vrt, 2 parkirna mjesta, A+

Prodaje se dvoetažni stan oznake S1 ukupne NKP 117,19 m2 u mirnom dijelu predgrađa Hrašćica, Varaždin. Prizemlje: ulaz, spremište, WC s tušem i prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom (29,55 m2) iz kojeg je izlaz na natkrivenu terasu i privatni vrt. Kat: tri spavaće sobe, kupaonica, garderoba, hodnik i natkriveni balkon. Pripadaju dva označena vlastita parkirna mjesta.

Tehničke značajke:

- Podno grijanje cijelog stana putem dizalice topline
- Kupaonski radijator za dodatno grijanje
- Klimatizacija na svakoj etaži
- Ugrađeni rekuperatori (stalna ventilacija s povratom topline)
- PVC stolarija s troslojnim staklom
- Klasična gradnja (opeka) + termo fasada 15 cm
- Energetski razred A+
- Podovi: parket i keramika
- Vlastiti priključci na vodu, struju i kanalizaciju; samostalni vodomjer i brojilo za električnu energiju

Odlična orijentacija i puno prirodnog svjetla, mirna lokacija, visok energetski standard — idealno za obitelj ili investiciju.Cijena: na upit

Kontakt za informacije i razgledavanje: Mirjana, 091/444... Prikaži broj

Za više informacija:

Mirjana Pomper
Tel: + 385 91 444... Prikaži broj
Email: mirjana@estera-nekretnine.com
Web: www.estera-nekretnine.com

ID NEKRETNINE: 2168

Kontakt info

Estera Nekretnine
Reg. posrednika br.
90/2020
Kontakt osoba
Gordan Mikac
Telefon 1
+ 3851699... Prikaži broj
Telefon 2
+ 38591444... Prikaži broj