Grižane,Crikvenica,kamena kuća
Grižane-Belgrad, Vinodol
235.000€
1 958 €/m2
Tip
Kuća
Površina
120 m2
Struktura
2
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 2
- Cijena
- 235.000€
- Površina
- 120 m2 (1 958 €/m2)
- Površina zemljišta
- 530
- Grijanje
- Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije
- Terasa
- Da
- Namještenost
- Namješten
- Ažuriran
- 09.05.2026
- ID
- 107661
Opis
Na prodaju predivna, potpuno renovirana primorska kamena kuća smještena u mirnom okruženju Grižana, svega 5 km od mora i 1,5 km od centra mjesta, trgovine i kafića.
Površina kuće: 120 m²
Okućnica: 530 m²
Lokacija: Zadnja kuća u ulici s vikendicama, okružena šumom s tri strane – idealno za mir i privatnost
Karakteristike kuće:
Ove godine potpuno renovirana
Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i blagavone, wc-a, a na katu hodnik i dvije velike sobe.
Na katu je hrastov parket
Nove instalacije u kupaonici i novi sanitarni elementi
Nova kuhinja s potpuno novim aparatima
Novi namještaj, uključujući bračni krevet i madrac, tako i namjestaj u dnevnom boravku kao i tv
Nova stolarija na kući.
Klima uređaji u dnevnoj sobi i svakoj spavaćoj sobi (ukupno 3). Klime su nove
U kuci je proveden oticki kabel za internet
Ostava ispod stepenica
Vanjski prostor:
Prostrano dvorište s dovoljno prostora za opuštanje i uređenje po želji
Kamena ograda.
Okruženje pruža mir, tišinu i prirodni hlad
Lokacija idealna za one koji žele mirnu oazu blizu mora, a opet dovoljno udaljenu od turističke gužve.
Napomena:
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u
skladu s Općim uvjetima poslovanja.
https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja
Ako je za ovu nekretninu na nekoj drugoj web stranici objavljena niža cijena ista vrijedi i kod nas.