Zagreb, Gornja Dubrava,4-soban penthouse(S6) 95m2 s velikim terasama

Poljanice, Gornja Dubrava, Zagreb

380.000€

4 000 €/m2

Tip

Stan

Površina

95 m2

Struktura

4

Detalji

Tip
Stan
Struktura
4
Cijena
380.000€
Površina
95 m2 (4 000 €/m2)
Grijanje
Centralno etažno električno grijanje,Klima uređ
Parkirno mjesto
Da
Ažuriran
11.05.2026
ID
108028

Opis

U mirnoj i odlično povezanoj mikrolokaciji Gornja Dubrava, u blizini Poljanica, u ponudi je ekskluzivan penthouse stan na uvučenom katu u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stanova.
Stan ukupne površine 95 m² odlikuje se izvrsnim rasporedom i obiljem prirodnog svjetla, a sastoji se od:

hodnika
tri spavaće sobe
dvije kupaonice
kuhinje s blagovaonicom i prostranim dnevnim boravkom
balkona
dvije velike nenatkrivene terase idealne za odmor i druženja
vanjskog parkirnog mjesta

Lokacija pruža savršen balans između mirnog obiteljskog okruženja i odlične prometne povezanosti:

tramvajska i autobusna stanica udaljene svega 3 minute
okretište Dubec u neposrednoj blizini
trgovine, škole, vrtići i svi sadržaji potrebni za ugodan život nadohvat ruke

KVALITETA GRADNJE I OPREME

armirano-betonska konstrukcija
energetski razred A+
PVC stolarija s termoizolacijskim staklima
ALU rolete s električnim motorima
najmodernije dizalice topline
klima uređaji
podno grijanje u svim prostorijama
keramika i parketi prve klase

Projekt karakteriziraju suvremena arhitektura, funkcionalni tlocrti i visoka kvaliteta izvedbe, uz naglasak na energetsku učinkovitost i vrhunsku udobnost stanovanja.
Planirani rok useljenja: 12/2026.
INFO: + 385 98 517... Prikaži broj

Kontakt info

Homes & Lands Nekretnine
Kontakt osoba
Ilija Tatarovć
Mobilni telefon
+ 385 98 517... Prikaži broj
Zagreb, Hrvatska