Labin
LABIN, u ponudi imamo vilu sa panoramskim pogledom na more. Prostire na dvije etaže – prizemlje i kat – ukupne površine... više
1.090.000€
Labin
Prodaje se građevinsko zemljište površine 924 m² u okolici Labina s predivnim pogledom na more. Zemljište je blago nagnuto... više
69.000€
Barban
Prodaje se izvanredno građevinsko zemljište ukupne površine 648 m², smješteno u slikovitom području Barbana. Ovo zemljište... više
58.500€
Marčana
Marčana, okolica, kompleks zemljišta s pogledom na more. Nedaleko od samog centra Marčane prodajemo kompleks zemljišta ukupne... više
160.000€
Bribir, Vinodol
Prodaje se kamena kuća u Bribiru s pogledom na more. Kuća se sastoji od tri sobe, kuhinje s blagovaonicom, te dodatne prostorije... više
89.000€
, Novalja
PRODAJE se apartman u prizumlju zgrade sa šest apartmana. Apartmanu pripadaju dva vanjska parkirna mjesta (koja se nadovezuju... više
395.000€
Poreč
Poreč, penthouse sa panoramskim pogledom na more! U neposrednoj blizini centra grada na samo 500 m od mora smjestila se... više
424.100€
Pješčana Uvala, Medulin
Istra, Pješčana Uvala -- Ova novogradnja se smjestila na ekskluzivnoj lokaciji, u jednom od najtraženijih i najelitnijih... više
422.000€
Crikvenica
CRIKVENICA - Luksuzna novogradnja s pogledom na more Na prodaju luksuzna novogradnja u Crikvenici, naselje Hrusta, s ukupno... više
870.000€
Pješčana Uvala, Medulin
Istra, Pula -- U ponudi imamo ovaj elitni projekt na posebnoj lokaciji, između Verude i Pješčane Uvale, upravo iznad marine... više
595.000€
Rovinj
Istra, Rovinj, Stari Grad U najprepoznatljivijem dijelu Rovinja, ondje gdje se povijest susreće s jednom od najbolje očuvanih... više
520.000€
Malinska, Malinska-Dubašnica
MALINSKA - građevinsko zemljište s pogledom na more Na mirnoj lokaciji općine Malinska-Dubašnica, prodaje se građevinsko... više
350.000€
Medulin
ISTRA, MEDULIN - Stan na odličnoj lokaciji Medulin je naselje i općina, smješten na južnom dijelu istarskog poluotoka,... više
355.000€
Opatija - Centar, Opatija
U ponudi je uređen dvoetažni stan od 281.14m2 u Opatiji, udaljenosti svega 200m od mora! Sastoji se od ulaza, hodnika, dvije... više
623.000€
Centar, Pula
U ponudi je nekretnina od 95.63m2 u centru Pule, 1. red do mora! Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka,... više
174.000€
Tar, Tar-Vabriga
Istra, Vabriga U predivnom malom Istarskom gradiću smjestila se ova novogradnja. Kuća ima ukupnu površinu od 130m2. Na... više
750.000€
Barban
ISTRA, BARBAN (OKOLICA) - Građevinsko zemljište nadomak mora U ponudi imamo odlično građevinsko zemljište površine 500... više
50.000€
Krnica, Marčana
ISTRA,KRNICA - Poljoprivredno zemljište u blizini mora Krnica se nalazi oko 25 km jugoistočno od Pule i pruža poznati ljetni... više
21.500€