Kuća Prodaja Roč 194 m2
Roč, Buzet
36.000€
185 €/m2
Tip
Kuća
Površina
194 m2
Struktura
10
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 10
- Cijena
- 36.000€
- Površina
- 194 m2 (185 €/m2)
- Ažuriran
- 08.05.2026
- ID
- 107643
Opis
EKSKLUZIVNO U PONUDI NAŠE AGENCIJE – GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S DVIJE KAMENE KUĆE U ROČU
U ekskluzivnoj ponudi naše agencije nalazi se atraktivno građevinsko zemljište smješteno u autentičnom istarskom mjestu Roč, idealno za investiciju, izgradnju kuće za odmor ili obiteljskog doma s dodatnim sadržajima.
Radi se o građevinskom zemljištu ukupne površine 562 m², na kojem su evidentirane dvije kamene kuće tlocrtnih površina:
55 m² 42 m² Ucrtani objekti predstavljaju nekada postojeće kamene kuće katnosti prizemlje + prvi kat (PR + 1), koje su kao takve evidentirane u dokumentaciji, te je za njih izdana uporabna dozvola što budućem vlasniku daje sigurnu osnovu za planiranje rekonstrukcije ili nove gradnje u skladu s važećim propisima.
Postojeći ruševni objekti u potpunosti su uklonjeni, a teren je:
očišćen pripremljen spreman za novu gradnju Na raspolaganju je i dodatnih 362 m² građevinskog zemljišta, što omogućuje niz mogućnosti:
izgradnju dodatnog objekta bazen uređenje okućnice parkirna mjesta Posebnu vrijednost ovoj nekretnini daje panoramski pogled, koji budućem projektu osigurava dodatnu atraktivnost – bilo za privatno korištenje ili turistički najam.
Ključne prednosti:
✔ ekskluzivna prodaja – samo u ponudi naše agencije✔ dvije ucrtane kamene kuće (PR + 1)✔ uporabna dozvola za objekte✔ uredna dokumentacija✔ nekretnina bez tereta✔ panoramski pogled✔ odličan investicijski potencijal✔ mirna i autentična lokacija
Nekretnine se prodaje isključivo u paketu.