ZASTENICE, ČAVLE, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE STAMBENE NAMJENE
Zastenice, Čavle
142.000€
85 €/m2
Tip
Zemljiste
Površina
1664 m2
Detalji
- Tip
- Zemljiste
- Cijena
- 142.000€
- Površina
- 1664 m2 (85 €/m2)
- Ažuriran
- 07.05.2026
- ID
- 107676
Opis
ČAVLE – ZASTENICE, u ponudi je atraktivno građevinsko zemljište površine 1675 m2, smješteno na mirnoj i zelenoj lokaciji nedaleko od samog grada Rijeke. Zemljište se nalazi uz asfaltiranom cestom, a sva potrebna infrastruktura (struja, voda, telekomunikacije i kanalizacija) nalazi se neposredno uz teren. Parcela je očišćena i većim dijelom kompletno ravna.
Teren se nalazi u stambenoj zoni te nudi iznimno široke mogućnosti gradnje – ovisno o veličini i položaju budućih čestica, moguća je gradnja slobodnostojeće obiteljske kuće TIP 1_OK, i višeobiteljske slobodnostojeće građevine.
Slobodnostojeća obiteljska kuća – TIP 1_OK:
⦁ minimalna površina čestice: 650 m²
⦁ koeficijent izgrađenosti (kig): 0,20
⦁ koeficijent iskoristivosti (kis): 0,50
⦁ najveći broj etaža: 3
⦁ maksimalna visina: 9 m
⦁ maksimalna bruto razvijena površina: 400 m² (iznimno u ruralnim zonama 600 m²)
Višeobiteljska slobodnostojeća građevina – TIP_VO:
⦁ minimalna površina čestice: 1.000 m²
⦁ koeficijent izgrađenosti (kig): 0,20
⦁ koeficijent iskoristivosti (kis): 0,60
⦁ najveći broj etaža: 4
⦁ maksimalna visina: 12 m
⦁ do 4 stambene jedinice
Opći uvjeti gradnje za sve tipove:
⦁ udaljenost od javne prometne površine: min. 6 m
⦁ udaljenost od susjednih čestica: min. h/2, ali ne manje od 4 m
⦁ minimalno 20% čestice mora biti ozelenjen
Kontakt info
- Agencija
-
Spatium Nekretnine
- Kontakt osoba