Labin, kuća u izgradnji sa predivnim pogledom na more
Labin
399.000€
2 541 €/m2
Tip
Kuća
Površina
157 m2
Struktura
4
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 4
- Cijena
- 399.000€
- Površina
- 157 m2 (2 541 €/m2)
- Površina zemljišta
- 779
- Ažuriran
- 12.05.2026
- ID
- 107613
Opis
Labin, kuća u izgradnji sa prekrasnim pogledom na more.
U mirnom, suncem okupanom mjestašcu nedaleko mora prodaje se kuća u izgradnji na dvije etaže.
Prostor u prizemlju kuće zamišljen je na način da objedini dnevni boravak , kuhinju i blagovaonicu iz kojih se izlazi na natkrivenu terasu, gostinjskog wc-a i spremišta.
Kat se sastoji od tri spavaće sobe od čega jedna ima svoju vlastitu kupaonicu, jedne zasebne kupaonice i terase s koje se pruža divan pogled na more.
Prodaje se u roh-bau fazi vidljivoj na fotografijama, što novim vlasnicima omogućuje završetak po vlastitim željama i ukusima.
Na kući je postavljena stolarija, a na terenu pripremljeni iskopi za bazen.
Nekretnina pruža priliku za ugodan obiteljski život ili ulaganje u turističku investiciju budući svojom lokacijom pruža mir nadomak grada.
ID KOD AGENCIJE: 2017-4
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate
- Kontakt osoba
- Robert Pinzan
- Telefon 1
- + 385 (0)52 210... Prikaži broj
- Adresa
- Partizanska 5A
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine
ISTRA,LABIN, OKOLICA, NOVOGRADNJA, KUĆA S BAZENOM
- 399.000€ 152 m2
Labin, okolica, kuća za odmor okružena prirodom
- 399.000€ 152 m2
ISTRA,LABIN,NOVOGRADNJA, KUĆA S BAZENOM
- 399.900€ 122 m2
ISTRA, LABIN - Kuća s garažom
- 400.000€ 166 m2
ISTRA, LABIN - Kuća modernog dizajna s garažom
- 400.000€ 166 m2
ISTRA, LABIN - Novogradnja modernog dizajna
- 400.000€ 166 m2
ISTRA, LABIN - Tradicionalna istarska kuća