ISTRA, LIŽNJAN - Samostojeća kuća s tri stambene jedinice!

Ližnjan

460.000€

1 314 €/m2

Novo Oglas nije aktivan 6
Kuca, Ližnjan, prodaja, 460000 €, 350 m2
Kuca, Ližnjan, prodaja, 460000 €, 350 m2
Kuca, Ližnjan, prodaja, 460000 €, 350 m2
Kuca, Ližnjan, prodaja, 460000 €, 350 m2
Kuca, Ližnjan, prodaja, 460000 €, 350 m2
Kuca, Ližnjan, prodaja, 460000 €, 350 m2

Slične nekretnine