NOVI VINODOLSKI - Građevinsko zemljište u poslovnoj zoni Novi Vinodolski 170.000€ 203 €/m2 Oglas nije aktivan 4 Slične nekretnine NOVI VINODOLSKI, GRAĐEVINSKO KOMERCIJALNO ZEMLJIŠTE 188.000€ 834 m2 Novi Vinodolski - Krasa 119.000€ 702 m2 Novi Vinodolski, građevinsko zemljište 506m2 93.600€ 506 m2 Novi Vinodolski, građevinski teren 1494m2 sa pogledom na more 247.000€ 1494 m2 Novi Vinodolski, građevinsko zemljište, 613m2 92.000€ 613 m2 Novi Vinodolski, građevinsko zemljište, 604m2 91.000€ 604 m2 NOVI VINODOLSKI, građevinsko zemljište 285 m2, blizu mora i centra 80.000€ 285 m2 Novi Vinodolski - prodaja građevinskog zemljišta u blizini mora , 285m2! 80.000€ 285 m2 NOVI VINODOLSKI, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE BLIZU MORA 80.000€ 285 m2 Novi Vinodolski, građevinsko zemljište 557m2 75.195€ 557 m2 NOVI VINODOLSKI - Građevinsko zemljište 500m2 70.000€ 505 m2 Novi Vinodolski, građevinski teren 505m2 69.000€ 505 m2