OPATIJA, CENTAR - samostojeća kuća s otvorenim pogledom na more i parkingom i
Opatija - Centar, Opatija
498.000€
2 490 €/m2
Slične nekretnine
Opatija - prizemnica 130 m2, okućnica 200 m2, pogled more
- 350.000€ 138 m2
Opatija, kuća, 140m2, okućnica 386m2
- 395.000€ 140 m2
OPATIJA kuća 203m2 s panoramskim pogledom na more
- 674.500€ 203 m2
OPATIJA - Dvojna kuća s pogledom
- 320.000€ 130 m2
Opatija, kuća s panoramskim pogledom na more, 302.31m2
- 690.000€ 302 m2
OPATIJA- kuća 203m2 s panoramskim pogledom na more + okoliš
- 700.000€ 203 m2
Opatija, okolica vila sa panoramskim pogledom u roh bau
- 700.000€ 255 m2
Opatija, kuća s 4 stana, garažom i okućnicom, 500m od mora!
- 755.000€ 349 m2