RETFALA, STAN LJUDEVITA POSAVSKOG

Retfala, Osijek

98.000€

2 578 €/m2

Tip

Stan

Površina

38 m2

Struktura

2

Detalji

Tip
Stan
Struktura
2
Cijena
98.000€
Površina
38 m2 (2 578 €/m2)
Kat
3
Grijanje
Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije
Ažuriran
13.05.2026
ID
108283

Opis

Stan u stambenoj zgradi koja je energetski učinkovita sa novom fasadom, krovom. Stan se nalazi na 3.katu. Sastoji se od jedne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupaonice i hodnika. Ima balkon na uličnu stranu.
Potrebna je renovacija poda i kupaonice. U kuhinji su promijenjene instalacije.
Vrlo lijepa i atraktivna lokacija.

Za sve upite na kontakt telefon.
Cijena nije fixna , moguća manja korekcija.

ID KOD AGENCIJE: 13052026

Dolores Riba
Agent s licencom
Mob: 0038599251... Prikaži broj
E-mail: riba.art.os@gmail.com
nekretnine.addo.hr

Kontakt info

Re/Max Addo Nekretnine
Kontakt osoba
Dolores Riba
Telefon 1
+ 385 99 251 ... Prikaži broj
Adresa
Vijenac 107.brigade HV 3
Valpovo, Hrvatska

Kontakt forma