ZADAR, VINJERAC - Premium penthouse s panoramskim pogledom
Vinjerac, Posedarje
399.000€
3 325 €/m2
Tip
Stan
Površina
120 m2
Struktura
4
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 4
- Cijena
- 399.000€
- Površina
- 120 m2 (3 325 €/m2)
- Kat
- 2
- Grijanje
- Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije
- Terasa
- Da
- Udaljenost od mora
- 200m
- Parkirno mjesto
- Da
- Ažuriran
- 20.05.2026
- ID
- 108685
Opis
ZADAR, VINJERAC - Premium penthouse s panoramskim pogledom
Ekskluzivna novogradnja u Vinjercu: Luksuzan dvoetažni stan s pogledom na more i Velebit
Prodaje se potpuno nov i nekorišten stan na 2. katu moderne novogradnje, smješten u idiličnom i autentičnom dalmatinskom mjestu Vinjerac (Zadarska županija). Ova nekretnina nudi savršen spoj privatnosti, luksuza i blizine mora, idealna za cjelogodišnji život, privatni odmor ili investiciju u turistički najam.
Ključne karakteristike stana:
Stambeni prostor: Otvoreni koncept koji povezuje prostrani dnevni boravak, moderno opremljenu kuhinju i blagovaonicu.
Spavaći trakt: 3 komforne spavaće sobe.
Kupaonice: 2 moderno uređene kupaonice (visokokvalitetna keramika i sanitarije).
Etaža: 2. kat (dvoetažni stan).
Ulaz i privatnost: Zaseban ulaz u stan koji jamči potpunu privatnost i mir bez dijeljenja zajedničkih hodnika.
Vanjski prostor: Terasa na prvoj etaži i prostrana krovna terasa s panoramskim pogledom i instalacijama za vanjsku kuhinju i jacuzzi.
Parking: Osigurana vlastita parkirna mjesta.
Udaljenost od mora: Samo 200 metara od uređene plaže i kristalno čistog mora.
Pogled koji ostavlja bez daha: Prekrasan, otvoren pogled na plavetnilo Jadranskog mora i impresivnu planinu Velebit.
O lokaciji: Vinjerac i okolica
Vinjerac je slikovito ribarsko mjesto smješteno u Podvelebitskom kanalu, pošteđeno masovnog turizma i prevelike izgrađenosti. Poznato je po svom čistom moru, ljekovitom spoju